yEarn Finance Token YFI Oficjalnie bije rekordy Bitcoin’a, przeboje Oszałamiające 24.500 $

Cena żetonu protokołu yEarn Finance YFI rośnie w tempie warp, bez końca w zasięgu wzroku dla wzrostu. Dziś cena aktywów wzrosła o 20.000 dolarów, przewyższając tym samym rekordowe ceny bitcoinów z grudnia 2017 roku.

Jeden żeton YFI wyceniany jest obecnie na 24.547 dolarów w momencie publikacji, po tym jak w ciągu ostatnich 24 godzin zyskał ponad 36%. Z drugiej strony, krypto waluta jest notowana na poziomie około 11.555 dolarów.

Szaleństwo DeFi trwa nadal, gdy YFI osiąga nowy, wszechczasowy poziom.

Zdecentralizowane Finanse (DeFi) przestrzeni miał niesamowite ostatnich kilku miesięcy, zwłaszcza od pojawienia się plonów rolnictwa. YFI, native token DeFi behemoth yearn.finance, w szczególności, wzrosła o ponad 15.500% w ciągu pierwszego tygodnia handlowego. Rajd aktywów był nie do zatrzymania, ponieważ tylko w ostatnim miesiącu wzrósł on o ponad 350%.

Nieco ponad tydzień temu, cena YFI wyprzedziła cenę Bitcoin, która wzrosła do 16.400 dolarów. A teraz, cena żetonu jest ponad dwukrotnie wyższa od obecnej ceny Bitcoin Future. Ponadto, z ceną 24.500 dolarów, YFI przekroczył historyczny haj BTC z 20 tys. dolarów ogłoszony około dwóch lat temu.

Jednym z głównych katalizatorów wpływających na cenę YFI jest jego ograniczona podaż. W obiegu znajduje się około 30.000 żetonów. W przeciwieństwie do tego, 18 milionów bitcoins jest w obiegu.

Ponadto, wiadomość o potencjalnej współpracy pomiędzy czołowymi giełdami instrumentów pochodnych FTX i yEarn Finance rozpaliła ogień pod bykami YFI. Twórca i deweloper projektu, Andre Cronje, ujawnił niedawno, że współpracuje z prezesem FTX Samem Bankowcem-Friedem nad „czymś bardzo seksownym w przyszłości“. Stwierdził:

„Zgaduję, że kota nie ma w torbie, ale tylko po to, żeby było jakieś zarządzanie oczekiwaniami, to jest długa droga, nad którą pracujemy, więc to nie będzie nic w najbliższym czasie. Ale w przyszłości będzie coś bardzo seksownego.“

W międzyczasie, analityk kryptoński Josh Rager oczekuje, że YFI przejdzie do $30,000.